вправа 432 гдз 2 клас математика Листопад 2019


Умова:

Для приготування бутербродів купили батон за 15 грн, масло за 28 грн і сир за 48 грн. Скільки гривень коштує вся покупка?
 
 
Розв'язання:

Батон - 15 грн.
Масло - 28 грн.
Сир - 48 грн.
Разом - ? грн.
     43
15 + 28 + 48 = 91 (грн.)
реклама