Тиждень 17 гдз 2 клас українська мова Остапенко 2019


Тиждень 17 що насправді цінне? відповідь:


 4. Запиши матеріальні та духовні цінності у різні стовпчики.
дорогий одяг, гроші, чуйність, чесність, машина, доброзичливість, коштовності.

Матеріальні цінності:
гроші
машина
дорогий одяг
коштовності

Духовні цінності:
чуйність
чесність
доброзичливість✅ 7. Знайди в тексті антоніми до поданих слів та запиши їх парами. Назви серед них іменники, прикметники, дієслова.
Бідний - ..., заплакав - ..., богатій ... .

Бідний – заможній, багатий, заплакав – засміявся, багатій – бідняк.✅ 8. Знайдіть у тексті синонім до слова "багатий". Скільки ще синонімів ви зможете дібрати до нього? А до слова "бідний"? До якого більше? Запишіть усі.

Багатий, заможній,грошовитий.
Бідний, убогий, нужденний, нещасний.✅ 13. Вибери два варіанти або запропонуй свій, як ввічливо попросити, щоб з тобою поділилися.
- Я хочу цю цукерку.
- Дай мені бублик.
- Налий мені, будь ласка, соку.
- Чи можеш поділитися зі мною?

- Налий мені, будь ласка, соку.
- Чи можеш поділитися зі мною?✅ 14. Обери з уривка одне речення, яке ти хочеш доповнити прикметниками. Запиши і прочитай напарникові/напарниці розширену версію. Проаналізуйте, як змінюються речення від додавання прикметників.

Раптом назустріч їм сердитий, голодний вовк.✅ 15. Склади речення зі словами "шкода" і "шкода". Пригадай, як називають слова, які пишуться однаково, а вимовляються по-різному.

Де незгода, там часто шко́да. Вибачте, мені шкода́, що я тоді так вчинив.✅ 19. Запиши в зошит, які цінності важливі для тебе. Чи є серед записаних слів синоніми?

Чесність, доброта, милосердя, сім’я, щастя.✅ 21. Випиши з тексту всі слова зі знаком м'якшення. Згадай, що він позначає.

Ось, батьками, помолившись, скільки, лишається, беруться,виходить, приймають, садять, нагодують, щось, роздають, візьми, геть, відпрацюють, будь-яких.


Нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Чабайовська Омельченко 2020

Калькулятор з результатами у стовбчик