Тиждень 28 гдз 2 клас українська мова Остапенко 2019


Тиждень 28 слова, що долають відстань відповідь:


 3. Випиши з тексту власні назви. З якої літери вони пишуться? На які дві групи їх можна поділити?

Тужливому Лісі, Весняної Долини, Нюхликові, Похмурими Горами, Шумська-Гамська, Малий Вовчик.✅ 13. Користуючись поданою інструкцією, напиши в зошиті лист, який можна було б надіслати електронною поштою. Кому ти його адресуєш?

Привіт, Оленко!
Вітаю тебе з днем народження! Добра, щастя, здоров’я. Зустрінемося.
Гарного настрою!
Твій друг Сашко✅ 14. Складіть і запишіть інструкцію до виконання однієї зі справ: як чистити зуби, застеляти ліжко чи посадити квітку. Вживайте спонукальні речення.

Як чистити зуби
1. Намочіть зубну щітку і видавіть трохи пасти.
2. Роби плавні рухи від передніх до задніх зубів.
3. Круговими рухами очисти жувальну поверхню зубів.
4. У кінці обов’язково очистіть язик.
5. Чистіть зуби не менше 2 хвилин двічі на день.✅ 17. Придумай та запиши інші прикметники, які починаються з "най-". До яких іменників вони підходять?

Найкращій (день, друг), найбільша (річка).✅ 19. Дізнайтеся дивовижні факти про інших птахів і тварин, які є помічниками людини. Запишіть їх у зошит, вживаючи окличні речення, а потім прочитайте їх одне одному з відповідною інтонацією.

Собаки здавна є помічниками людей. Вміють виконувати команди. Вони несуть службу на кордоні, митниці. Вони допомагають шукати людей. Врятували життя не одній людині під завалами! Тварини служать поводирями для незрячих та немічних. А ще вони надійні друзі, сумують без своїх господарів.


Нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Чабайовська Омельченко 2020

Калькулятор з результатами у стовбчик