Тиждень 7 гдз 2 клас українська мова Остапенко 2019


Тиждень 7 дошка оголошень відповідь:


 5. Знайди в тексті оголошень слово з апострофом. Згадай, що цей знак означає. Прочитай пари складів з апострофом та без нього. Чим відрізняється звучання приголосних у них? У якому випадку приголосний звучить твердо? У якому складі більше звуків?
Бє - б'є, пю - п'ю, мя - м'я.

В’язку
Слово апостроф у перекладі з грецької мови означає “зігнутий”.
Цей знак ставлять у словах перед “Я”, “Ю”, “Є”,“Ї", щоб не дати їм пом’якшити попередні приголосні.✅ 6. Запиши словами назви чисел: 5, 9,15,19. Після яких літер ти поставиш апостроф?

П’ять, дев’ять, п’ятнадцять, дев’ятнадцять.Літери бавляться!
Розгадай ребуси. У ребусах кожен апостроф перед словом або за ним означає, що перші або останні букви треба відкинути.

Куля, чай, комаха.✅ 10. Спробуй здогадатися, що означає слово "анонімно", написане у правому верхньому кутку листа. Поміркуй, чому автор не захотів написати своє ім'я.

Анонімно - без підпису, без називання імені та прізвища автора.✅ 11. Знайди у тексті листа всі слова зі знаком м'якшення. Випиши їх у зошит.

Добридень, мабуть, Батьківщину.12. Напишіть лист військовим, щоб підтримати їх. Як можна привітатися в такому листі? Як звернутися до адресата? За що йому/їй можна подякувати? Що побажати? Підписати лист чи лишити його анонімним?

Дорогі солдати!
Ми за вас усіх дуже переживаємо.  Чекаємо вас із перемогою, щоб ви повернулися живими і здоровими. Бажаємо вам удачі і мирного неба над головою.18. Згадайте та запишіть якомога більше слів з літерою "І" або "Є" за 10 хвилин. Скільки з них з апо строфом? Прочитайте свої списки іншим групам.

Їжак, їхати, гаї, солов’ї, їжа, їсти, поїзд, Київ, Україна, країна.
Євген, Єва, синє, п’є, б’є, синіє, малює, єнот, сяє, в’ється, співає.19. Вибери 4 варіанти привітання українською.
- Добридень!
- Доброго ранку!
- Вітаю!
- Привет!
- Привіт!
- Здрастє!

- Добридень!
- Доброго ранку!
- Вітаю!
- Привіт!✅ Літери бавляться!
Розшифруй слова та запиши їх у зошит. Якщо в ребусі зображення розміщене догори ногами, то називай звуки слова з кінця до початку.

Котик, будинок.


Нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Чабайовська Омельченко 2020

Калькулятор з результатами у стовбчик