Узагальнюємо нумерацію трицифрових чисел гдз 3 клас математика Скворцова Онопрієнко 2020 | сторінка 44

 

ГДЗ на вправи з математики авторів Скворцова Онопрієнко, що знаходяться в підручнику на сторінці 44


 1. Дай характеристику числам: 576; 900; 789; 330; 119.


576 - трицифрове, парне.
900, 330 трицифрові, круглі.
789, 119 - трицифрові, непарні.


☑ 2. Згадай способи порівняння чисел. Порівняй числа.
567 □ 609
451 □ 51
89 □ 103
248 □ 268
274 □ 264
726 □ 904
327 □ 328
741 □ 699


567 < 609
451 > 51
89 < 103
248 < 268
274 > 264
726 < 904
327 < 328
741 > 699


☑ 3. Згадай прийоми додавання і віднімання на основі нумерації чисел. Знайди значення виразів.
400 + 70 + 6
788 - 700
567 - 60
300 + 30
899 + 1
978 - 8
600 + 8
600 - 1


400 + 70 + 6 = 476
788 - 700 = 88
567 - 60 = 507
300 + 30 = 330
899 + 1 = 900
978 - 8 = 970
600 + 8 = 608
600 - 1 = 599


☑ 4. Знайди значення сум і різниць.
230 + 190
320 - 160
560 - 280
530 + 270
420 + 90
640 - 70
710 - 260
450 + 380


230 + 190 = 420
320 - 160 = 160
560 - 280 = 280
530 + 270 = 800
420 + 90 = 510
640 - 70 = 570
710 - 260 = 450
450 + 380 = 830


☑ 5. Знайди значення добутків і часток.
80 • 5
630 : 9
320 : 4
80 • 8
7 • 20
420 : 60
560 : 70
270 : 9


80 • 5 = 400
630 : 9 = 70
320 : 4 = 80
80 • 8 = 640
7 • 20 = 140
420 : 60 = 7
560 : 70 = 8
270 : 9 = 30


☑ 6. Розв'яжи задачу. Склади і розв'яжи можливі обернені задачі. Зістав розв'язання всіх задач. Як зміна шуканого впливає на розв'язання? Що спільне в розв'язаннях задач? Про що дізнаємося першою дією? Як знайти значення однакової величини?
Песику Басі за 4 дні дали 200 г сухого корму. Скільки корму потрібно Басі на тиждень за тієї самої щоденної норми?


За 4 дні - 200 г
За 7 днів - ? г
1) 200 : 4 = 50 (г) - за 1 день
2) 7 • 50 = 350 (г)
Відповідь: на тиждень потрібно 350 грамів

Обернена задача № 1
За ? днів - 200 г
За 7 днів - 350 г
1) 350 : 7 = 50 (г) - за 1 день
2) 200 : 50 = 4 (дн.)
Відповідь: 200 грамів потрібно на 4 дня

Обернена задача № 2
За 4 дні - 200 г
За ? днів - 350 г
1) 200 : 4 = 50 (г) - за 1 день
2) 350 : 50 = 7 (дн.)
Відповідь: 350 грамів потрібно на 7 днів

Обернена задача № 3
За 4 дні - ? г
За 7 днів - 350 г
1) 350 : 7 = 50 (г) - за 1 день
2) 4 • 50 = 200 (г)
Відповідь: за 4 дні - 200 грамів


Нове на сайті:

ГДЗ 3 клас українська мова Чабайовська Омельченко 2020

Калькулятор з результатами у стовбчик